pakizeh plastic

026-36304447
026-36304447

پاکت های بغل کاست

پاکت های بغل کاست ساده ترین راه حل برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی هستند زیرا آنها نه تنها ظاهری زیبا و جذاب دارند بلکه حجم زیادی از محصول شما را می توانند با کمترین هزینه محافظت نمایند. حفظ و نگهداری و انبار کردن آسان و جای گیری کم از شاخصه های این کالا می باشد. 
این پاکت ها قادر به حمل و نگهداری حجم و وزن متفاوتی از محصولات را دارند و با کاغذهای مرغوبی جهت نگهداری مواد استفاده می شوند.یکی از انواع کاغذهای مورد استفاده در صنعت تولید پاکت ها بغل کاست ،کاغذ کرافت است که در بسته بندی انواع محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.کرافت طبیعی در بین تمامی کاغذها از همه مستحکم‌تر است و به طور متداول برای ساخت و تولید این پاکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پاکت های بغل کاست
پاکت‌های بغل کاست و به اصطلاح بین‌المللی کواد Quad طی سالیان اخیر جزو پرفروش‌ترین انتخاب‌ها و محبوب‌ترین بسته‌بندی ها قرار گرفته‌است. فضای مفید، ایستایی، چشم نوازی درون ویترین فروشگاه از محاسن اصلی این نوع پاکت ها می باشد.
شرکت پکیزه پلاستیک امکان تولید این مدل پاکت ها با بالا ترین کیفیت و تنوع رنگ و بسته بندی را دارا می باشد. ماشین آلات پیشرفته، تیم طراحی و پیش از چاپ حرفه ای ، گروه جوان و متخصص تولید از نقاط قوت مجموعه پاکیزه پلاستیک می باشد.
انتخاب اول تولیدکنندگان برای بسته بندی موادی از جمله قهوه،چای،حبوبات، کود و سموم این نوع پاکت ها می‌باشد.
به علت شکل ظاهری و فیزیکی،پاکت‌های کف کاست قابلیت ایستایی در قفسه فروشگاه را داشته و همواره نظر مشتریان را به خود جلب می‌نماید. در عین حال وجود زیپ بر روی پاکت این امکان را ایجاد می‌نماید تا مصرف‌کننده با توجه به میزان مصرف خود دوباره در پاکت را به آسانی بسته و در قفسه یا کابینت یا یخچال فریزر خود تا مصرف مجدد نگهداری نماید.

ویژگی پاکت های بغل کاست 

قابلیت ایستایی در قفسه فروشگاه و جلب نظر مشتریان
تولید کیسه های سفارشی
قابلیت چاپ‌پذیری

اندازه پاکت های بغل کاست 

اندازه و سایز این پاکت ها مبتنی بر سفارش مشتری می باشد .

قیمت پاکت های بغل کاست 

مبتنی بر محصول مواد، ابعاد، تعداد چاپ رنگ و نیاز مشتری قیمت گذاری می شود.

مزیت پاکت های بغل کاست 

ظاهر منحصر به فرد، قابلیت ایستایی در قفسه فروشگاه و جلب نظر مشتریان
انواع مواد اولیه، دوستدار محیط زیست ( سبز) بسته بندی اختیاری
پاکت های بغل کاست ارائه هر نوع و اندازه پاکت زیپ کیپ 
کیفیت بالا + قيمت مناسب

کاربرد پاکت های بغل کاست 

این نوع پاکت ها برای بسته‌بندی انواع شیرینی و شکلات، آجیل و خشکبار، میوه خشک، انواع پودرها، غذاهای آماده، برنج، چای، قهوه، قند، شکر، سبزی خشک، سبزی منجمد، خیار شور، زیتون و انواع محصولاتی که نیاز به بسته‌بندی دارند، مناسب است.تولید کنندگان و فروشندگان اصولا از این پاکت ها برای بسته بندی بهتر و محکم از این نوع پاکت ها ا ستفاده می کنند زیرا دارای قابلیت های زیادی برای حفظ و نگهداری مواد دارند. 
شرکت پاکیزه پلاستیک با تولید پاکت های بغل کاست در انواع طرح ها و اندازه های متفاوت و استفاده از مواد مرغوب در تولید این پاکت ها توانسته است نیاز مشتریان و اعتماد آنان را تامین نماید.