pakizeh plastic

026-36304447
026-36304447

فروش سفره های یکبار مصرف

همان طور که می دانید، امروزه روند زندگی ها، سرعت بسیار یافته است و تمام کارهای انسان، به صورت ماشینی و اتوماتیک انجام می شوند. نوع زندگی افراد، ابزار و اشیای مورد استفاده توسط آن ها، و کاربری بسیاری از ابزار و تجهیزات قدیمی، تغییر نموده، و همگی در جهت تسهیل فرآیندهای زندگی، شکلی دگر یافته اند. یکی از ابزارهایی که در کمال سادگی، دارای کاربردهای بسیار زیادی در زندگی روزانه ی افراد است، سفره های یکبار مصرف می باشد، که موجب راحتی، رفاه، آسایش و سرعت بخشیدن به فرآیند صرف غذا، در وعده های غذایی می گردد، و امروزه استفاده از انواع مختلف آن، بسیار رایج و مرسوم می باشد. در این بخش به معرفی انواع سفره های یکبار مصرف خواهیم پرداخت، و شما را با کاربرد آن ها در اماکن مختلف، آشنا خواهیم نمود.

فروش سفره های یکبار مصرف
انواع سفره های یکبار مصرف

امروزه سفره های یکبار مصرف، انواع بسیار مختلفی دارند و در طرح ها و رنگ های متنوعی، تولید و عرضه می شوند. برخی از این سفره ها به صورت یک لایه و از جنس پلاستیک می باشند و بر خی دیگر به صورت دولایه و از ترکیب کاغذ و پلاستیک مرغوب ساخته شده اند. سفره های یکبار مصرف، از هر نوعی که باشند، در مقابل نفوذ آب و انواع مواد غذایی که بر روی آن ها می ریزد، مقاوم هستند و هرگز ذراتغذا و قطرات آب را، از خود عبور نمی دهند. بدین ترتیب افراد می توانند، با آسودگی خاطر از انواع مختلف سفره های یکبار مصرف در وعده های غذایی خود بهره برند، و نگران کثیفی و آلودگی محیط زندگی خود نباشند.
این سفره ها طرح های بسیار متنوعی دارند، و این امکان را برای افراد مهسا می کنند، تا حتی آن ها را، بسته به دکوراسیون داخلی منزل خود، و رنگ آمیزی غالب در فضای مورد نظرشان، بر گزینند و بدین ترتیب از نظر بصری نیز، خاطره ای دلنشین را، به همراه این سفره های کاربردی، تجربه نمایند.

کاربرد سفره های یکبار مصرف 

سفره های یکبار مصرف، تنها در منازل مسکونی مورد استفاده قرار نمی گیرند، بلکه در اماکن آموزشی همچون مهدکودک ها، اماکن مذهبی همچون مساجد، همایش ها، میهمانی ها، مجالس عروسی و عزا نیز به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل سهولت در جمع آوری و نظافت محیط پس از صرف غذا، به شدت مورد توجه افراد قرار می گیرند. سفره های یکبار مصرف باعث صرفه جویی در وقت افراد شده و آسایش و راحتی بسیاری را، برای مصرف کنندگان خود به ارمغان می آورند. همچنین این سفره ها، بسیار سبک و کم حجم هستند و نه تنها قبل از استفاده، جای بسیار کمی را در درون آشپزخانه، به خود اختصاص می دهند، بلکه پس از استفاده و به هنگام دور ریختن نیز، به صورت گلوله ای کوچک در آمده و به راحتی در سطل زباله قرار می گیرند. آن چه در استفاده از سفره های یکبار مصرف، به ویژه در بیرون از خانه، اهمیت بسیار دارد، رها نکردن آن ها در بستر طبیعت است. همواره بهتر است تا سفره های یکبار مصرف را، پس از استفاده، به سطل زباله های تفکیک شده جهت بازیافت دوباره، بیاندازیم و بدین ترتیب وظیفه ی خود، نسبت به طبیعت و محیط پیرامونمان را نیز، انجام دهیم.
شرکت پاکیزه پلاستیک تولید کننده انواع سفره های یکبار مصرف با کیفیت بالا و تنوع در رنگ و طرح های زیبا سفره های خانگی و مجلسی  یکبار مصرف مقاومی را تولید کرده و با پایین ترین قیمت به فروش می رساند.