pakizeh plastic

026-36324447
026-36324447

فروش پاکت بسته بندی نان 

امروزه در صنایع غذایی؛ بسته بندی اقلام و مواد غذایی و نوع و کیفیت تولید پاکت های بسته بندی بسیار حائز اهمیت می باشد. شرکت پاکیزه پلاستیک با تولید میزان بالای پاکت های بسته بندی و تنوع بالای محصولات خود توانسته است سهم زیادی در این صنعت برای پاسخگویی به نیاز مشتریان داشته باشد. 

پاکت کاغذی بسته بندی

یکی از محصولات با کیفیت شرکت پاکیزه پلاستیک تولید انواع بسته های پاکتی نان می باشد. پاکت های بسته بندی نان همواره یکی از حساس ترین بخش تولیدات این شرکت می باشد و باید با توجه به استانداردها و جنس مرغوب پاکت های بسته بندی بتوان نان را از هرگونه آلودگی و.. دور نگه داشت، بنا بر این دلایل تولید این نوع پاکت ها حساسیت زیادی را می طلبد. در شرکت پاکیزه پلاستیک برای پاکت های بسته بندی نان از جنس با کیفیت پلاستیک و کاغذ در تولید این نمونه پاکت ها استفاده می شود.
فروش پاکت بسته بندی نان 

پاکت های پلی اتیلن opp - cpp و لمینتی

پاکت های بسته بندی نان تولید شده در این شرکت در تمامی فروشگاه ها و مراکز خرید سراسر ایران قابل دسترسی می باشد. در این پاکت های بسته بندی نان های مرغوب و با کیفیت با بهترین حالت نگه داری شده و محصولی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار داده می شود. شرکت پاکیزه پلاستیک با هدف تولید انواع پاکت های های بسته بندی برای مصارف صنعتی و لفاف های چند لایه ترکیب با فویل ، پلی اتیلن ، پلی استر ، PVC ، کاغذ و ... جهت بسته بندی انواع محصولات غذایی دارویی ، آرایشی بهداشتی ، ساختمان ، صنعتی و ... فعالیت دارد.

فروش پاکت های بسته بندی نان

صنایع چاپ پاکیزه پلاستیک  با عملکرد تخصصی و بهره مندی از آخرین تکنولوژی روز دنیا همواره بر آن بوده که تحولی نو در عرصه صنایع چاپ و بسته بندی انواع بسته بندی های غذایی ، دارویی ، بهداشتی و صنعتی ایجاد نماید.
در این دسته از پاکت های بسته بندی از  پلی اتیلن opp - cpp و لمینتی جهت بسته بندی نان با افزایش زمان ماندگاری بالا تولید شده و با بهترین قیمت به فروش می رسد . عدم جذب و دفع رطوبت ؛ عدم نفوذ باکتری های فساد کننده از جمله مواردی است که در فرایند تولید پاکت های بسته بندی نان در شرکت پاکیزه پلاستیک مورد توجه قرار می گیرد.