pakizeh plastic

026-36324447
026-36324447

پاکت های چاپی پلی اتیلن صنایع خودرویی

پلی اتیلن چیست

پلی اتیلن از پرمصرف ترین پلیمرهای دنیا و جزء بزرگترین گروه از ضایعات پلاستیکی می باشد که کاربرد فراوانی در صنعت بسته بندی دارد.
استفاده از کیسه های پلی اتیلن به عنوان یک محصول فوق العاده رایج و به صرفه به منظور بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد .در مصارف صنعتی ،تجاری ،مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد دراین صورت کیفیت محصول کاملا حفظ می شود و مهم جذابیت بیشتری برای خریدار خواهد داشت .

تکنیک های چاپ روی نایلون 

 سیلک

در این تکنیک نیازمند آن هستیم تا طراحی خود را به بهترین وجه ممکن و بهترین کیفیت و ظرافت انجام شود.

چاپ افست 

این چاپ در بین دیگر چاپ ها بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گرفته ،دلیل های آن به شرح زیر می باشد :
 کیفیت بسیار بالای آن و تیراژپایین این نوع چاپ البته در چاپ اسکرین مشتریان می توانند تیراژی کمتر و قیمتی مناسب تر از چاپ افست را سفارش دهید اما نمی توان کیفیت در چاپ امنیت را نادیده گرفت .این چاپ برجستگی و فرو رفتگی ندارد ،به همین دلیل به آن چاپ مسطح می گویند

نایلون پلی اتیلن

نایلون درواقع نمونه ای پلیمر ترکیبی و پلی آمید می باشد. پلی اتیلن دارای مقاومت ضربه ای و شیمیایی بالایی می باشد و انعطاف پذیری خوبی دارد. در دمای اتاق نامحلول بوده و حلالیت آن فقط از طریق گرم کردن در هیدروکربنات ها و یا هالوژن هیدرو کربنها صورت می گیرد. به راحتی اکسید نمی شود و دارای دمای ذوب نسبتا پایین می باشد.
 به دلیل فرآیندپذیری خوب و مقاومت ضربه ای و شیمیایی بالا و عایق الکتریکی بودن بیشتری استفاده را در نایلونهای مناسب برای بسته بندیها ، کیسه نایلون ها ، پوشش غذایی ، البسه، فیلمهای محافظ در کاربردهای ساختمانی، عایقهای رطوبت، گلخانه ها و…دارد.
اولین الیافی که بشر آن را ساخت، نایلون می باشد.نایلون زمانی به وجود آمد که دانشمندان تلاش می کردن دریابن که چرا و چگونه بعضی از ملکولها به یکدیگر پیوند می خورند و ملکولهای بزرگتر مانند ملکولهای پنبه و کائوچو را به وجود می آوردند.به دنبال این قضیه دانشمندان ازمایشهای مختلفی انجام دادند و که در حین آن ماده ای کشسان به وجود آمد، که موقع سرد شدن عملکرد بهتری داشت.
 البته اصطلاح نایلون در صنعت روز دنیا دسته ای از پلی مرها با ساختار پلی آمیدی می باشد. ولی در بازار ایران نایلون، فیلمهای دمشی بر پایه پلی اتیلن می باشد که از ترکیب پلی اتیلن  گرید سبک خطی و گرید سبک فیلم تولید شده است. نرمی و چقرمگی نایلون جزئ خواص مکانیکی و پرطرفدار  این ماده می باشد.مهمترین کاربرد نایلون در ساخت فیلمهای جمع شونده، بسته بندی ،فیلمهای کاوری،کیسه نایلون های مواد پتروشیمی، کیسه های چاپی و تبلیغاتی و ..می باشد.
پاکت های چاپی پلی اتیلن صنایع خودرویی

چاپ روی نایلون

با توجه به نیاز مجموعه های صنعتی و نیز با توجه به رشد روز افزون صنعت چاپ، انواع تکنیک های چاپ روی نایلون ها در شرکت پاکیزه پلاستیک با نوجه به نیاز مشتری صورت می گیرد.

 چاپ کیسه های تبلیغاتی

کیسه های تبلیغاتی شامل چند مدل می باشند.
کیسه نایلون دسته موزی. در فروشگاههای، بوتیکها،داروخانه ها به منظور تبلیغات استفاده می شود.
نایلون های دسته رکابی.مخصوص فروشگاههای زنجیره ای مواد غذایی و …. می باشد که دارای شکل دسته و استقامت بالاتری هستند.